Süper Star Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süper Star Hepsi Fan

Diqer Sitelerle Aramızda Büyük Bir Fark Var

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN!

2 posters
YazarMesaj
*byhn*
moDLar*!!
moDLar*!!
*byhn*

CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Empty
MesajKonu: CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN!   CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 4:30 pm

Benim Ona Hediyem...
Doğum günün kutlu olsun tatlım...Çünkü seni bana bağlayan tek şey kalp ve o güzel gözler...Gözlerimi kapatıyorum o an bir yolculuğa çıkıyorum karanlık sessiz bir yolculuk...O yolculuk senin güzel gözlerin oluyor...Gözlerimi açtığımda bır ışık bulutu beliriyor anlam veremedim bir ışık demeti...Gözlerimi zor aralıyoru...Çünkü o ışık senin o güzel güneş yüzün oluyor tatlım...Tatlı gülüşünü seyrederken bir çığşık duyuyorum..Anlam veremedim bir çığlık..Bu çıklık kalbimden geliyor o an jilet gibi kesiyor parçalıyor kalbimi derdiyse seni görmek,duymak,hissetmek değil seni sevmekmiş...Bu yüzden seni çok seviyorum :=)Doğum Günün Kutlu Olsun Yeni Yaşında Yeni aşk,yeni mutluluk,yeni başarılar olur inşallah...Yeni Yaşın Şimdiden Kutlu Olsun...
güzeLLik

Kadın
Lakap : chatlaq
RuH HaLiM : CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Comec10
Sen Grup Hepsiden Kimsin??? : CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Y10
Hanqi TakımLısıN : CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! E4e3b5716ebbcc5ab03bddaml2
Müzik Türü : CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Rockkj4

CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Empty
MesajKonu: Geri: CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN!   CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:19 pm

Doğum günün kutlu olsun Cemreee

CEMRE'MİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum Günleriniz x)